motomaxsro

BABETTY, JAWA, SIMSON

BOWDENY NÁHONY - BOWDENY

Bowden brzdy zadní PI-05/555

BOWDENY NÁHONY - NÁHONY

Bowden tach. JAWA-50/ 585

Bowden tach. DANDY 50

Bowden tach. ČZ SKÚTR 501, 502

BOWDENY NÁHONY - PŘÍSLUŠENSTVÍ K BOWDENŮM

Bowden D 2,7/5,4mm-metráž

Bowden D 3,1/6,0mm-metráž

Opěrka bowdenu

Násuvka bowdenu 8x11

Koncovka bowdenu se šroubem

Váleček bowdenu 10x16

Matice bowdenu M6/10

Váleček bowdenu 12x20

DÍLY BABETA 210 - MOTOR

Kroužek vymezovací

Kolo řetězové 12z.

Kolo řetězové 11z.

Unašeč kola řetězu

Hřídel předlohy úplná

DÍLY BABETA 210 - OSTATNÍ

Držák krytů PVC

Vedení řetězu

Hřídel šlapadel B-210

Klika šlapadel L

Klínek kliky

Držák rychloměru

DÍLY BABETTA 207 208

Těsnění kolena sání BA207

DÍLY BABETTA 207 208 - ELEKTRO

Kryt zapalování

Nosník statoru

Světelný pól I/10W - malý s drátem

Tyristor s cívkou GYT

Světlomet hranatý-náhrada

Svítilna zadní úpl.-náhrada

Indukční cívka 4V

DÍLY BABETTA 207 208 - MOTOR

Těsnění válce BA 207 - 225

Pouzdro ojnice-mosaz

Čelist startovací

Unašeč spojky

Kolo řetězu 12z.

DÍLY BABETTA 207 208 - OSTATNÍ

Těsnění kolena výfuku BA 207 - 225

Kulička D5

Rozeta 35z.

Ložisko 6004 C3

Ložisko 6001 Z

Kroužek vymezovací kuželový

DÍLY BABETTA 225

Kryt spojky

DÍLY BABETTA 225 - ELEKTRO

Přepínač světel/ houkačka

Světelný pól I/20W - velký s drátem

Světelný pól II. 20W - velký

Brzdový pól + klakson

Světlomet kulatý - náhrada

Usměrňovač napětí 6V

Kryt svítilny zadní

Střídač směrovek

Přepínač směrovek DOMINO

DÍLY BABETTA 225 - MOTOR

Pouzdro skříně

Těsnění pod karburátor BA 207 - 225

Tlačítko sytiče - sada

Unašeč čelistí leh. spojka

Kolo hnané převodové

DÍLY BABETTA 225 - OSTATNÍ

Blatník zadní laminátový-bílý

Pružina stojanu

Klíč čelistí brzdy

Rozeta 57z.

Páka klíče zadní brzdy

Bowden tach. BA litá kola IT 615mm

DÍLY ČZ 125 175 250 - OSTATNÍ

Paprsek kola 3,5x121 ČZ

DÍLY ČZ 125 C 150 C - ELEKTRO

Skříňka spínací BOSCH

DÍLY ČZ 125 C 150 C - OSTATNÍ

Paprsek kola 3,5x190 ČZ 125, 150 C

Paprsek kola 3,5x218 ČZ 125, 150 C

Matice paprsku hlava M4/3,5 závit

DÍLY ČZ 125/175 - SPORT - OSTATNÍ

Teleskop zadní s okem/chrom náhrada

Vložka filtru ČZ

DÍLY JAWA 05 20 21 23-PIONÝR - ELEKTRO

Kryt svítilny zadní

Stator úplný

Světelný pól II. s drátem

Vačka

Přepínač světel/otvor-AL

Bzučák 6V D76-černý

DÍLY JAWA 05 20 21 23-PIONÝR - MOTOR

Zátka oleje nalévací 14x1,25-ocel

Šroub závrtný M 6x18

Segment startovací

Čep řadící páky

Šroub kompletní kom.

Kolo primární

DÍLY JAWA 05 20 21 23-PIONÝR - OSTATNÍ

Objímka rukojeti plynu

Stupačka zadní

Pružina vidlice

Řídítko s hrazdou úpl.-chromový lak

Bowden brzdy přední PIONÝR -21,23

Návlek páky start.I-70mm

DÍLY JAWA 250 350 - KÝVAČKA - OSTATNÍ

Vložka filtru

Bw. tach. 880mm JAWA,ČZ

Bw. tach. 930mm JAWA,ČZ

Paprsek kola 4x110 KÝVAČKA

Bowden brzdy přd. JW se šroubením

Řídítko s hrazdou-lak

DÍLY JAWA 250 350-PANELKA

Ojnice úplná

DÍLY JAWA 250 350-PANELKA - ELEKTRO

Vačka JAWA 250,350

Uhlík motodynama

Kondenzátor L-1400 konektor

Kondenzátor L-1850 konektor

Regulátor dob. 6V/75W CZ

Kontakty přerušovače JAWA-sada

Indukční cívka 8V

DÍLY JAWA 250 350-PANELKA - MOTOR

Karburátor JW,ČZ 2924-náhrada

Jehla šoupátka

Tryska volnoběhu D50

Tryska M4 - 35

Tryska M4 - 85

Tryska M4 - 115

DÍLY JAWA 250 350-PANELKA - OSTATNÍ

Telesko zadní/vidlička-kov.

Ložisko 6205

Ložisko 6303

Gufero 30-52-8

Paprsek kola 4x119 PANELKA

Bowden brzdy zadní JW-Kývačka/Panelka

DÍLY JAWA 250 350-PÉRÁK - OSTATNÍ

Ráfek 1,85x19"

Bw. tach. 810mm JAWA,ČZ

Paprsek kola 3,5x220 PÉRÁK

Paprsek kola 4x220 PÉRÁK

Bowden spojky JW- Pérák

DÍLY JAWA 350/634-640 - ELEKTRO

Regulátor dob. 14V/75W

Směrovka s držákem zadní

Držák uhlíků alter.

Uhlíky alternátoru- sada

Indukční cívka 12V

DÍLY JAWA 350/634-640 - MOTOR

Ojnice úpl. J638-640

Pružina šoupátka

Pojistka jehly

Emulzní trubice přídavná

Plovák

Ventil sytiče úpl.

DÍLY JAWA 350/634-640 - OSTATNÍ

Teleskop zadní/chrom-náhrada

Ráfek 1,85x18"

Bw. se stopspínačem dlouhý JW-350/634,638

Bowden spojky JW/634-640

Manžeta sání JW638-6439

DÍLY JAWA 550/PAŘEZ - OSTATNÍ

Paprsek kola 2x156 PIO-550

Paprsek kola 2x185 PIO-550

Paprsek kola 2x190 PIO-550

Matice paprsku M2

DÍLY MANET-KORADO - MOTOR

Kolo řetězové 15z.

Kolo řetězové 14z.

DÍLY MANET-KORADO - OSTATNÍ

Stojan

Rozeta 45z. na italská litá kola (d - 98mm)

Bovden sytiče KORADO

Ložisko 6203

Gufero 17-40-7

Spona řeť. 1/2x3/16 MOFA

Bowden brzdy přední KORADO

DÍLY MZ 150 250 - MOTOR

Ojnice úplná MZ 150

Ojnice úplná MZ 250

Lamela spojky MZ 150

Lamela spojky MZ 250

Páka startovací MZ 150

Páka startovací MZ 250

DÍLY MZ 150 250 - OSTATNÍ

Návlek rukojeti L

Teleskop zadní černý-CZ

Bowden sytiče MZ 150/250

Bowden tach. MZ-150

Bowden otáčkoměru MZ-150

Bowden plynu MZ 150

Bowden spojky MZ 250

DÍLY SIMSON-S51 S70 - ELEKTRO

Přepínač sdružený úplný

Zapalovací pól 6+12V

Zapalování polovod.- tyristor

Směrovka hranatá

Kryt svítilny zadní

Skříňka pojistková

DÍLY SIMSON-S51 S70 - MOTOR

Těsnění motoru SIM sada

Klínek magneta 2x3,7

Kulička D7

Páka startovací M + END

Jehla šoupátka

Těsnění komory plováku BING

DÍLY SIMSON-S51 S70 - OSTATNÍ

Miska řízení rámu

Blatník zadní ocelový

Pružina brzdy plynu

Koleno výfuku M

Držák spínací skříňky

Objímka kolena výfuku M

DÍLY STADION S22 - OSTATNÍ

Bowden tach. STADION, JAWETA

Paprsek kola 3x195 STADION

Paprsek+mat. 3x195 STADION-chrom

Paprsek+mat. 3x198 STADION-chrom

DÍLY STAR M134/STELLA - OSTATNÍ

Bowden brzdy zadní STELLA

ELEKTRO - BATERIE MOTOSTART

Motobaterie 12V/4Ah YB4L-B MTS-s náplní

Motobaterie 6V/13Ah B38-6A MTS-s náplní

Motobaterie 12V/5Ah 12N5-3B MTS-s náplní

Motobaterie 12V/3Ah YTX4L-BS MTS-gel.

ELEKTRO - RŮZNÉ

Svíčka N 14C

Svíčka N 17C

Přerušovač směrovek 12V

Kabel vysokonapěťový D6 / 1m

Konektor plochý 6

Dutinka kulatá 5

ELEKTRO - ŽÁROVKY

Objímka žárovky Ba7

LOŽISKO GUFERA - GUFERA

Gufero 17-35-7

Gufero 25-47-10

Gufero 25-40-7

Gufero 25-62-10

Gufero 30-56-12

Gufero 35-47-7

LOŽISKO GUFERA - LOŽISKA SK/CZ

Ložisko 6003

Ložisko 6006

Ložisko 6203 Z

Ložisko 6304 C3

Ložisko 3205 C3

MOTODOPLŇKY

Blatník přední černý

Blatník zadní černý

Blatník zadní modrý

Blatník zadní bílý

Nádstavec blatníku se svítilnou LED

NÁŘADÍ KATALOGY SERVIS - NÁŘADÍ A VÝBAVA

Hustilka MOTO L-295

Hustilka MOTO L-345

Hadička hustilky MOTO

Hadička hustilky VELO

Klíč na svíčky 21

NÁŘADÍ KATALOGY SERVIS - SERVIS

Sada lepení MOTO

Tmel montážní PAULIN

PNEU DUŠE RÁFKY PAPRSKY

Pneu 2,75-17 F-873

PNEU DUŠE RÁFKY PAPRSKY - DUŠE

Duše 3,00/3,25 - 10

Duše 4,00/4,25-18

Duše 3,25/3,50-21

Duše 2,75/3,00-14

Duše 2,00/2,25-19

PNEU DUŠE RÁFKY PAPRSKY - PAPRSKY MATICE KOL

Paprsek kola 4x144 JW350/634-638

PNEU DUŠE RÁFKY PAPRSKY - PNEU CROSS - ENDURO

Pneu 100/100-18 FORTUNE F-897

Pneu 110/90-19 FORTUNE F-897

Pneu 80/100-12 FORTUNE F-808

Pneu 90/100-14 FORTUNE F-808

Pneu 70/100-19 FORTUNE F-807

PNEU DUŠE RÁFKY PAPRSKY - PNEU FORTUNE

Pneu 3,00-14 F-888

Pneu 2,75-18 F-928

Pneu 4,00-8 F-956

Pneu 2,25-16 F-872

Pneu 3,50-16 F-876

Pneu 2,00-19 F-899

Pneu 3,25-19 F-899

PNEU DUŠE RÁFKY PAPRSKY - RÁFKY

Ráfek 1,60x21"

ŘETĚZY

Řetěz 5/8x1/4 118 čl R

ŘETĚZY - ŘETĚZY ČZ

Řetěz ASA 35 II. ř. 50čl.

Řetěz 1/2x1/4 420/126čl

Řetěz 5/8x1/4 520 H/118čl

Řetěz 5/8x1/4 520 ORM/120čl

Spona řeť. 1/2x1/4 420

Spona řeť. 5/8x1/4 520 H

ŘETĚZY - ŘETĚZY RŮZNÉ

Spona řeť. 5/8x1/4 R

SAMOLEPKY

Nálepka NF hlava 90x55-černá/sada

Nálepka MICHELIN 70x100-černá/sada

Nálepka JAWA 100x50-bílá/sada

Nálepka SUZUKI malá 92x25-černá/sada

Nálepka Babetta sada šedá

Nálepka FOX hlava 75x50-červená/sada

TĚSNĚNÍ VÝR. ŠTÍTKY - JAWA - 350/638

Těsnění plov. komory

TĚSNĚNÍ VÝR. ŠTÍTKY - TĚSNĚNÍ BA210

Těsnění skříně BA210

Těsnění motoru BA210 sada

UNIVERSÁLNÍ DÍLY JAWA / ČZ

Tryska M6 x 0,75 - 58

Tryska M6 x 0,75 - 70

Tryska M6 x 0,75 - 100

Tryska M6 x 1 - 68

Tryska M6 x 1 - 95

Hadička benzinová D6/9-PVC

VÝPRODEJ - SAMOLEPKY

Nálepka RALLYE 150x50-modrá/sada

Nálepka RALLYE 150x50-červená/sada

Nálepka RALLYE 150x50-žlutá/sada

Nálepka PRO SPORT 140x30-červená/sada

Nálepka BOMBERMAN-F 60x100-modrá/sada

Nálepka BOMBERMAN-F 60x100-žlutá/sada